kratochvil cb

Jan Kratochvíl

Jan se během své kariéry specializoval na pronájem administrativních projektů a zastupování mezinárodních firem vyhledávajících nová sídla. V Cimex Group se zabývá pronájmy nemovitostí a vedením týmu pronájmu, který se na každodenní bázi věnuje péči o stávající i nové klienty. Je absolventem Pedagogické fakulty na Univerzitě v Hradci Králové.

stachova cb

Petra Stachová

Petra je managerkou pronájmu skupiny Cimex. Má mnohaleté pracovní zkušenosti z realitního trhu, které využívá při komunikaci s klienty. Jejím cílem je vzájemná spokojenost všech stran. Petra vystudovala České vysoké učení technické v Praze.

CIMEX GROUP

Skupina Cimex už více než 25 let investuje do řady odvětví od nemovitostí, strojírenství, hotelnictví, finančních služeb až po průmysl nebo energetiku.
Společnost expanduje i mimo český trh, v současné chvíli je nejvíce aktivní v USA. Více než dvacetiletá tradice stojí na na vlastnostech, se kterými byla společnost budována do současné podoby: cílevědomosti, profesionalitě, pracovitosti a spolehlivosti.

Posláním společnosti CIMEX INVEST je vyhledávání a vytyčování strategických směrů a cílů pro všechny společnosti faktického koncernu a prostřednictvím špičkového know – how a pomocí odborného lidského a silného finančního kapitálu vytvářet podmínky pro jejich naplňování.
Společnost CIMEX INVEST kvalitní správou realizuje růst majetkově, finančně a odborně silných, kvalitních, výkonných společností.